Kroužky

Domů / Školní rok / Kroužky

 KROUŽKY PRO 2. POLOLETÍ 2018/2019

 

DEN NÁZEV KROUŽKU ČAS ORGANIZUJE KDE
PO Badatelský klub 15:00 – 16:30 Agentura Kroužky ŠD 207
Gymnastika pro děti 15:15 – 16:15 Gymnastika HTV
Dramatický kroužek 15:00 – 16:00 ŠD MTV
Malý programátor 16:00 – 17:00 Intellectus PCU
Taneční formy 16:00 – 18:15 Sokolovna Měchenice MTV
Taneční kurzy pro dospělé  19:00 – 20:30 Zelenková  MTV 

 

DEN NÁZEV KROUŽKU ČAS ORZANIZUJE KDE
ÚT Anglický jazyk I. 12:45 – 13:30 Ligua Nova 2.B 305
Anglický jazyk II. 13:40 – 14:25 Lingua Nova 2.B 305
Balet pokročilí 14:00 – 15:30 Centrum Emanuel MTV
Míčové hry 14:20 – 15:20 Základní škola DTV
Výtvarná výchova I. 15:00 – 16:00 ŠD ŠD 205
Výtvarná výchova II. 16:00 – 17:00 ŠD ŠD 205
Doučování 15:00 – 16:00 ŠD ŠD 403
Tekwondo 16:45 – 18:15 Fénix HTV
Kondiční tance pro ženy 20:00 – 21:00 Zelenková MTV

 

DEN NÁZEV KROUŽKU ČAS ORGANIZUJE KDE
ST Keramika 13:40 – 14:40 Centrum Emanuel Ppodkroví MB
Florbal I. 13.30 -15:00 FBK Olymp DTV
Florbal II. 15:00 – 16:45 FBK Olymp DTV
Kravmaga mladší žáci 15:00 – 16:00 Centrum Emanuekl MTV
Stolní hry 15:15 – 16:15 ŠD ŠD 205
Flétna 15:15 – 16:15 Agentura Kroužky ŠD 207
Jóga 15:10 – 15:55 Centrum Emanuel  
Doučování 15:00 – 16:00 ŠD ŠD 403
Ninja team Taekwondo 16:00 – 17:00 Fénix HTV
Malý badatel 16:30 – 17:30 Intellectus U Fy
Taneční formy 16:00 – 17:30 Sokol Měchenice MTV

 

DEN NÁZEV KROUŽKU ČAS ORGANIZUJE KDE

 

 

 

ČT






Anglický jazyk I. 12:45 – 13:30 Lingua Nova 2.B 305
Anglický jazyk II. 13:40 – 14:20 Lingua Nova 2.B 305
Doučování 15:00 – 16:99 ŠD ŠD 403
Míčové hry 13:50 – 14:50 Základní škola DTV
Výtvarná výchova III. 15:00 – 17:00 ŠD ŠD 205
Šachy 15:30 – 16:15 Šachy Vávra ŠD 207
LA tance individuální 15:45 – 16:45 Centrum Emanuel MTV

 

DEN NÁZEV KROUŽKU ČAS ORGANIZUJE KDE

 






Fotbal 13:30 – 15:00 Slavoj Podolí DTV
Angličtina s rodilým mluvčím 13:30 – 14:15 Easyspeak ŠD 207
Malý programátor 15:00 – 16:00 Intellectus PCU
Balet 15:00 – 17:00 Attitudeballet MTV
Ruční práce 13:30 – 16:15 ŠD ŠD 403