Ohlasy rodičů

Domů / Ohlasy rodičů

Klasická „sousedská“ škola s krásnou historickou budovou. Jako rodič oceňuji výborně fungujíci družinu, nabídku kroužků, spolupráci s místními sportovními oddíly a hlavně plavání od 1.třídy.

Pavel Sýkora

Základní škola Nedvědovo náměstí plně splnila má očekávání na školu rodinného typu, kde se malí školáci neztratí na dlouhých neosobních chodbách plných dveří. Skvělá družina a nabídka aktivit na odpoledne je třešničkou na dortu.

Marie Krivdova

Velmi oceňujeme umístění prvního stupně v samostatné budově, kvalifikované a dětmi oblíbené učitele prvního stupně,  možnost plavání v rámci výuky, široká nabídka kroužků…

Jana Kaucká

Díky své paní učitelce se můj syn těší každý den do školy a když se vrátí, s nadšením mluví o tom, co za daný den podnikali.

Tomáš Drábek

Naše škola má několik velkých výhod. Za prvé je oproti sídlištním „továrnám“ relativně malá a tak trochu Podolsky komunitní. Řada rodičů sama do této školy chodila a na škole jim záleží a tak jí i dnes pomáhají, když do školy chodí jejich děti. Za druhé má díky spolupráci s USK Praha skvělou výuku plavání už od prvního ročníku a díky blízkosti Vltavě řadu partnerství s kluby vodních sportů od yachtingu přes veslování až po kanoistiku. A v neposlední řadě má škola skvělou družinu kombinovanou s velmi pestrou nabídkou mimoškolních aktivit.

Ondřej Šrámek