Základní informace o chodu školy

Vážení rodiče,

do 30. 4. má vláda poskytnou podrobné informace k provozu škol od 25.5. Poté ihned začneme  připravovat konkrétní plán.

Zatím víme že:

1. Povinná školní docházka je do 30. 6. zrušena. Vstup do školy pro žáky prvního stupně bude od 25. 5. pouze dobrovolný.
  2. Žáci budou rozděleny do trvalých, 15 členných skupin, ve kterých zůstanou až do konce června.
  3. Do školy smějí pouze žáci bez chronické choroby a z domácnosti kde nežije nikdo z rizikové skupiny.
  4. Situace se každým dnem mění a tak není jisté, že žák bude ve skupině se svým třídním učitelem.
  5. Skupiny jsou především pro žáky, jejichž rodiče musí do práce, nebo nemají doma dostatečné technické vybavení.
  6. Distanční výuka bude probíhat nadále.

Zatím nevíme:

Zda bude probíhat školní družina

Jak to bude s obědy

Čas výuky ve škole (předpokládáme, že od 8:00 – 12:00)

Městská část uvažuje o rozšířené možnosti provozu školní družiny o letních prázdninách. Zájem budeme zjišťovat prostřednictvím dotazníku přes třídní učitele během května.

Přeplatky za obědy, družinu a plavání budou vráceny do konce června

Děkujeme za pochopení a také za to, že nám pomáháte s distanční výukou žáků. Vážíme si toho!