Talentpoint Intellectus

 
Odborné kroužky, příměstské tábory a další aktivity realizujeme v prostorách vybraných základních škol již od roku 2013. Od školního roku 2017/18 jsme založili na ZŠ Nedvědovo náměstí Talentpoint, kde probíhají další specifické aktivity - robotika, programování, ruční práce, aktivity pro nadané žáky, příměstské tábory, pravidelné hraní deskovek a karetních her. 
Online přihlašování na kroužky pro rok 2018/19 naleznete zde.
 
                                            krouzky
 
 
Kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory jsou v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky, kteří mají zájem. Aktuální kroužky v Talentpointu.
 
                        foto1
 

Pomáháme dětem, mládeži a dospělým učit se, co je baví, v čem vynikají a co jim může být v budoucím životě prospěšné. Rozvíjíme talenty, zakládáme si na propojování do praxe a logickém myšlení. Děti se tak stávají více a více samostatnými. Ve školách organizujeme odborné informatické, technické a praktické kroužky a již zde také objevujeme malé talenty. Během roku organizujeme různé exkurze do firem a reálných provozů.

Důležitá je v našich aktivitách chuť na sobě pracovat. Zaměřujeme se na rozvoj praktických dovedností a znalostí, ale pomáháme rozvíjet i další části osobnosti dítěte. Dbáme na dobrou atmosféru v hodinách a také, aby se děti k sobě vzájemně hezky chovaly.

Těší nás ocenění od European Council for High ability jako Evropský Tallentpoint.

                        foto2

V současné době pořádáme mimo pravidelné kroužky také událost Tajemství lidského těla na našem druhém Talentpointu Budějovická.


Odkaz na webové stránky:                      http://intellectus.cz/                          http://talentpoint.cz/

                                                               logo_Intellectus                         logo_Talentpoint

Napsali o nás:
http://www.praha4.cz/Organizace-Intellectus-vzdelava-deti-i-v-Praze-4.html

Jsme součástí Slušné firmy - náš profil.