Inline bruslení

ROZVRH KURZŮ – PODZIM

 

DOVEDNOSTI 18:45 – 19:45

FIT BLADING 18:45 – 19:45

POZNÁMKY

PONDĚLÍ    

HELIPORT    NIKY

LADRONKA   MÉĎA

 

ÚTERÝ

STRAHOV     PETR

HELIPORT     NIKY

 

STŘEDA

HELIPORT    PÁJA

LADRONKA   NIKY

 

ČTVRTEK

STRAHOV     PÁJA

HELIPORT     NIKY

 

 

Krásný den,

Jsme rádi, že jste svou ratolest přihlásili na kurz in-line bruslení.

          Našim cílem je naučit děti zábavnou formou bruslařským dovednostem, základům bezpečnosti a důležitosti ochranných pomůcek.

          Chceme dětem nabídnout smysluplné trávení volného času a seznámit je s in-line bruslením jako populárním a stále se rozšiřujícím sportem.

          Naši instruktoři jsou akreditovaní lektoři in-line bruslení a držitelé licence ,,Instruktor in-line bruslení”, který je akreditován v rámci vzdělávání programů MŠMT.

 

Děti se naučí základní bruslařské dovednosti:

          Od základů jako je vstávání či bruslařské postoje, dále základy jízdy vpřed a vzad, různé způsoby brzdění, zatáčení a obratů. Náplní jsou také hry na bruslích, součástí výuky je i výuka bezpečného chování na stezce či jiném bruslařském prostoru a nošení ochranných pomůcek především helmy a chráničů kolen, zápěstí a loktů.

          Výuka probíhá nejprve na travnatém povrchu, kde je pro děti úvodní nácvik jednodušší. Zvykají si na nový způsob pohybu, nebojí se nácviku pádů a získávají sebedůvěru.

          Po absolvování kurzu budou děti schopny ovládat brusle, chovat se správně na in-line stezce. A osvojí si nutnost nošení ochranných pomůcek.

           Rádi bychom děti, které kurz zaujme natolik, že se budou chtít bruslení věnovat dlouhodoběji, pozvali do sportovního klubu (SK JSMEINLINE) in-line bruslení, který sdružuje závodníky různých věkových kategorií a připravuje je na závody. Kdy, kde + cena?

 

Jak děti na lekci vybavit:

          Pohodlné sportovní oblečení (dle aktuálního počasí)

          Lahev na pití

          Nejlépe vlastní vybavení: brusle, helma, chrániče: lokty, kolena, zápěstí (Ideální je mít vše v batohu, který si vezmou na záda.

 

V případě, že dítě nemá vlastní brusle nebo ochranou pomůcku, můžeme mu potřebné vybavení po dobu kurzu zapůjčit za předem stanovené půjčovné (brusle 80,- Kč, chrániče 20,- Kč, helma 20,- Kč za jednu lekci). Vybavení si lze po domluvě vyzvednout na uvedené adrese.

 

Popřípadě Vám rádi pomůžeme s kvalitním výběrem. Není vhodné kupovat brusle, které budou dítěti ničit nožní klenbu, chodidla, páteř a pod.

Všichni naši zákazníci mají 15% slevu na veškeré vybavení od značky Powerslide. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Vyzvedávání dětí

         Instruktor si děti vyzvedá v družině a po skončení kurzu je paní vychovatelce zase odevzdá. S dětmi, které do družiny nechodí se schází před hlavním vchodem školy.

Náhrady zameškaných lekcí:

          Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě Vás instruktor dvě hodiny před začátkem kurzu bude informovat a lekce bude nahrazena.

          Vámi zmeškané lekce si lze nahradit každé úterý od 18:00 – 19:00 v prostoru mezi Strahovskými stadiony, v ulici Zátopkova, v blízkosti hotelu Coubertin (na mapě je místo vyznačeno červeným obdelníkem). Z metra A ze stanice Petřiny na zastávku Stadion Strahov jede autobus č. 191.  Z metra B ze stanice Anděl jede na zastávku také autobus č 191. Zastávka Stadion Strahov je cca 200 m od místa setkání.

Pokud má vaše dítě nějaká zdravotní omezení, informujte o nich na začátku hodiny svého instruktora.

Fotografie a videa z lekcí budou uveřejněny na Facebooku a youtube JSMEINLINE.

Konkrétnější informace naleznete na stránkách www.jsmeinline.cz

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pavla Nývltová

Project manager

Tel.: 774 499 773

pavla@jsmeinline.cz

 

www.jsmeinline.cz

Kurzy inline bruslení

Techniky brždění