Inline bruslení

STRAHOV     PÁJA

HELIPORT     NIKY

Krásný den,

Jsme rádi, že jste svou ratolest přihlásili na kurz in-line bruslení.

Našim cílem je naučit děti zábavnou formou bruslařským dovednostem, základům bezpečnosti a důležitosti ochranných pomůcek.

Chceme dětem nabídnout smysluplné trávení volného času a seznámit je s in-line bruslením jako populárním a stále se rozšiřujícím sportem.

Naši instruktoři jsou akreditovaní lektoři in-line bruslení a držitelé licence ,,Instruktor in-line bruslení”, který je akreditován v rámci vzdělávání programů MŠMT.

Děti se naučí základní bruslařské dovednosti:

Od základů jako je vstávání či bruslařské postoje, dále základy jízdy vpřed a vzad, různé způsoby brzdění, zatáčení a obratů. Náplní jsou také hry na bruslích, součástí výuky je i výuka bezpečného chování na stezce či jiném bruslařském prostoru a nošení ochranných pomůcek především helmy a chráničů kolen, zápěstí a loktů.

Výuka probíhá nejprve na travnatém povrchu, kde je pro děti úvodní nácvik jednodušší. Zvykají si na nový způsob pohybu, nebojí se nácviku pádů a získávají sebedůvěru.

Po absolvování kurzu budou děti schopny ovládat brusle, chovat se správně na in-line stezce. A osvojí si nutnost nošení ochranných pomůcek.

Rádi bychom děti, které kurz zaujme natolik, že se budou chtít bruslení věnovat dlouhodoběji, pozvali do sportovního klubu (SK JSMEINLINE) in-line bruslení, který sdružuje závodníky různých věkových kategorií a připravuje je na závody. Kdy, kde + cena?

Jak děti na lekci vybavit:

Pohodlné sportovní oblečení (dle aktuálního počasí)

Lahev na pití

Nejlépe vlastní vybavení: brusle, helma, chrániče: lokty, kolena, zápěstí (Ideální je mít vše v batohu, který si vezmou na záda.

V případě, že dítě nemá vlastní brusle nebo ochranou pomůcku, můžeme mu potřebné vybavení po dobu kurzu zapůjčit za předem stanovené půjčovné (brusle 80,- Kč, chrániče 20,- Kč, helma 20,- Kč za jednu lekci). Vybavení si lze po domluvě vyzvednout na uvedené adrese.

Popřípadě Vám rádi pomůžeme s kvalitním výběrem. Není vhodné kupovat brusle, které budou dítěti ničit nožní klenbu, chodidla, páteř a pod.

Všichni naši zákazníci mají 15% slevu na veškeré vybavení od značky Powerslide. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Vyzvedávání dětí

Instruktor si děti vyzvedá v družině a po skončení kurzu je paní vychovatelce zase odevzdá. S dětmi, které do družiny nechodí se schází před hlavním vchodem školy.

Náhrady zameškaných lekcí:

Lekce může být zrušena kvůli špatnému počasí. V tomto případě Vás instruktor dvě hodiny před začátkem kurzu bude informovat a lekce bude nahrazena.

Vámi zmeškané lekce si lze nahradit každé úterý od 18:00 – 19:00 v prostoru mezi Strahovskými stadiony, v ulici Zátopkova, v blízkosti hotelu Coubertin (na mapě je místo vyznačeno červeným obdelníkem). Z metra A ze stanice Petřiny na zastávku Stadion Strahov jede autobus č. 191.  Z metra B ze stanice Anděl jede na zastávku také autobus č 191. Zastávka Stadion Strahov je cca 200 m od místa setkání.

Pokud má vaše dítě nějaká zdravotní omezení, informujte o nich na začátku hodiny svého instruktora.

Fotografie a videa z lekcí budou uveřejněny na Facebooku a youtube JSMEINLINE.

Konkrétnější informace naleznete na stránkách www.jsmeinline.cz

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pavla Nývltová

Project manager