Víkendová kapela

Text nové aktuality.Vážení rodičové,

vloni na naší škole proběhl kurs pro všechny ročníky financovaný Projektem EU. Žáci s lektory secvičili, každý ročník  zvlášť, některou z populárních písní, hráli na nástroje – kytary, bicí, část žáků zpívala. Na závěr proběhl koncert všech tříd v tělocvičně školy, na nějž se přišli podívat i někteří z vás, rodičů.

Letos titíž lektoři nabízejí víkendové kursy termínech 3.-4.3 2018, 7.-8.4., 12:_13.5., 9.-10.6.

Děti si opětovně vyzkoušejí, jaké to je být součástí opravdové kapely. Budou hrát na elektrickou kytaru, baskytaru nebo na cajori. Mohou se zapojit i jako zpěváci. Na víkendových hudebních kursech si toto všechno vyzkoušejí!

Celková cena je 1 490 Kč.

Cena zahrnuje: zapůjčení nástrojů, materiály k výuce, víkendový celodenní program (od 10:00 – 17:00 hodin); oběd a pitný režim; pořízení videozáznamu. A na závěr koncert přístupný pro rodiče a známé!

Pokud budete mít zájem, hlaste se prosíme do středy 28.2.2018 paní učitelce Jiskrové, email:

monika.jiskrova@zs-podoli.cz

nebo na www.vikendovakapela.cz. Zde naleznete více informací a přihlášku online.