Seznam mimoškolních aktivit pro II. pololetí

Aktualita školy

 

DEN

AKTIVITA

ČAS

ORGANIZÁTOR

MÍSTNOSTI

PONDĚLÍ

Inline brusle

15:45-17:00

Centrum Emanuel

venku od 19.3.

 

Sborový zpěv

15:00-15:45

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Stolní hry

15:15-16:15

ŠD

ŠD - 403

 

Vědecké pokusy

15:15-16:00

Agentura Kroužky

2.B - 207

 

Malý programátor

16:30-17:30

Intellectus

kabinet FY,PCu

 

Robotika,elektronika,program.

17:45-18:45

Intellectus

kabinet FY

 

Taneční formy

16:00-18:00

Sokol Měchenice

MTV

 

Klavír

13:00-16:30

Centrum Emanuel

hudebna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚTERÝ

Anglický jazyk

12:40-13:25

Lingua Nova

1.B – 305

 

Anglický jazyk

13:35-14:20

Lingua Nova

1.B – 305

 

Anglický jazyk

14:30-15:15

Lingua Nova

1.B – 305

 

Anglický jazyk

15:20-16:20

Lingua Nova

1.B – 305

 

Solový zpěv

13:30-14:15

Centrum Emanuel

podkroví

 

Sborový zpěv

14:15-15:00

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Míčové hry

14:20-15:20

ZŠ -Běloušek

DTV

 

Kytara

15:15-16:45

Centrum Emanuel

2.B - 207

 

Výtvarná výchova

15:00-16:00

ŠD

4.B – 205

 

Výtvarná výchova

16:00-17:00

ŠD

4.B – 205

 

Doučování

15:00-16:0

ŠD

ŠD – 403

 

Profikapela

15:00-15:45

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Bojové sporty

15:15-16:00

Agentura Kroužky

HTV

 

Taekwondo

16:45-18:15

Taekwondo klub

HTV

 

Klavír

12:30-16:30

Centrum Emanuel

hudebna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STŘEDA

Keramika 1.

12:30-13:30

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Keramika 2.

13:45-14:45

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Keramika 3.

15:00-16:00

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Florbal 1.

13:30-14:45

FBK Olymp

DTV

 

Florbal 2.

15:00-16:00

FBK Olymp

DTV

 

Doučování

15:00-16:00

ŠD

1.B - 305

 

Literárně-dramatická tvorba

15:00-16:00

Centrum Emanuel

MTV lich.t.+2B

 

Dramatický kroužek

15:15-16:15

ŠD

MTV sud.t.+2B

 

Taneční formy

16:30-18:30

Sokol Měchenice

MTV

 

Společenské tance

19:00-20:30

Centrum Emanuel

MTV

 

Klavír

13:00-17:30

Centrum Emanuel

hudebna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČTVRTEK

 

Anglický jazyk

 

12:45-13:30

 

Lingua Nova

 

2.A – 406

 

Anglický jazyk

13:35-14:20

Lingua Nova

2.A – 406

 

Anglický jazyk

14:30-15:15

Lingua Nova

2.A – 406

 

Street dance,hip-hop

14:00-15:00

Centrum Emanuel

MTV

 

Šachy

15:00-15:45

Šachy Vávra

1.A – 303

 

Doučování

15:00-16:00

ŠD

ŠD – 403

 

Výtvarná výchova

15:00-17:00

ŠD

4.B – 205

 

Kytara

15:00-17:15

Centrum Emanuel

2.B - 207

 

Jóga 1

15:00-15:45

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Jóga 2 zaměstnanci,rodiče

16:00-17:00

Centrum Emanuel

podkroví MB

 

Gymnastika

15:00-16:00

Centrum Emanuel

MTV

 

Pozemní hokej

15:15-16:30

RSC Praha

DTV

 

Gymnastika pro děti

15:15-16:15

Gymnastika

HTV

 

Balet

16:00-16:45

Centrum Emanuel

MTV

 

Klavír

13:00-16:00

Centrum Emanuel

hudebna

 

 

 

 

 

PÁTEK

Fotbal

13:30-15:00

Slavoj Podolí

DTV

 

Easyspeak-Aj s rodilým mluvčím

13:30-14:15

Easyspeak

2.B – 207

 

Balet

14:00-16:00

Attitudeballet

MTV

 

Malý programátor

15:15-16:15

Intellectus

PCu

 

Ruční práce

15:15-16:15

ŠD

ŠD – 403