Benecko 2018 - lyžařský zájezd očima našich dětí

Na tento lyžák se vždy těším už od začátku školního roku. Těším se sem, protože jsem rád za volnost na sjezdovkách. Když se koukám na ostatní školy, které udělají dva oblouky a zastaví, tak jsem opravdu rád, že my už umíme lyžovat a jezdíme celý kopec najednou.

Jsem rád, že tu máme pořád nějaký zajímavý program. Jídlo je zde velice  dobré a pokoje jsou vždy před naším příjezdem ve výborném stavu. Vždy se sem rád vracím.

Letos jsou bohužel problémy  se sněhem. Počasí není bohužel nejlepší, ale nám to nevadí. I když tady nejsou hromady sněhu,  na sjezdovkách to je velice upravené. S lidma  a s  dětma se člověk nějak srovná.

Na hory jezdí skvělá parta. Pořád se něco děje a i když nikdo není dokonalý, pořád je sranda, zajímavý program a zážitky, vzpomínky, hlášky. Všechno se tu plní na 100 %.