Komunitní Podolení - info o červnové akci

S podporou Prahy 4 proběhlo v okolí ZŠ Komunitní Podolení. Jedná se o sousedské setkání v Podolí. Akce se účastnili rodiče a děti ze ZŠ Nedvědovo náměstí, mateřské školky a senioři z Ústavu sociálních služeb v Praze 4. Protože se jednalo o komunitní setkání, účastnit se mohl každý kolemjdoucí. Pro malé děti byly připraveny skákací hrady, balónky a výtvarné dílny. Starší děti si mohly vyzkoušet jízdu na segway, elektrické koloběžce nebo chůzi na skákacích botách, ale také jízdu na kolečkovém křesle nebo chůzi o berlích. Pro dříve narozené jsme připravili tvořivé dílny a hlavně stín, protože bylo takové horko, že padaly dokonce i teplotní rekordy. Nicméně všichni si mohli vychutnat zmrzlinu, muffiny, sendviče chlazené nápoje, domácí pečivo, koláče a další dobroty včetně grilovaných klobás. Čtvrteční odpoledne jsme si společně užili a těšíme se, že se Komunitní Podolení stane tradicí.

Organizátoři akce, Sdružení rodičů ZŠ Nedvědovo náměstí, děkují za pomoc a propagaci ZŠ Nedvědovo náměstí našim sponzorům a partnerům a v neposlední řadě také MČ Praha 4 za finanční a materiální podporu.

Omlouváme se, že informaci přinášíme až teď, naše stránky (po prázdninovém nečekaném výpadku a problémech s ukládáním obrázků) jsou plně funkční až od tohoto týdne. Děkujeme za pochopení, Ivo Voříšek.