HLEDÁME PODOLSKOU SPORTOVNÍ HVĚZDIČKU

Sportovně zábavná akce

Hledáme podolskou sportovní hvězdičku

úspěšně skončena.

V letním počasí se na multifunkčním hřišti u Podolské vodárny vystřídala stovka nadšených malých sportovních nadějí, které změřily své síly ve sportovním víceboji zahrnujícím prověrku fotbalových a basketbalových dovedností, hod na cíl, přeskoky přes švihadlo, trojskok z místa, veslování na trenažérech a položení ragbyové pětky. K vidění byly mimořádné výkony ve všech disciplínách, zejména pozoruhodné byly některé souboje nebojácných mladých slečen s boxovacím panákem v rámci ragbyové pětky, nebo vyčerpávající veslařské sprinty na 200 metrů, které mnohé mladé borce přinutily sáhnout si až na dno sil.

Třicet nejlepších dětí si podle jednotlivých kategoriích domů odneslo medaile, ostatní děti obdržely diplomy a menší ceny.

Doprovodný program zahrnoval možnost vyzkoušet si některé další  sporty  (házenou, fotbal, florbal a pozemní hokej)  i pod vedením trenérů, takže na obou částech hřiště bylo stále rušno.

Velice kladně hodnotíme to, že na zabezpečení soutěžní části se podílely děti z vyšších ročníků ZŠ Nedvědovo náměstí, které si svým přístupem získali obdiv a respekt našich mladých nadějí.

S velikou radostí jsme přivítali i předškolní děti, které sice letos nesoutěžily, ale i tak si vyzkoušely náročné disciplíny připravené pro jejich starší kamarády a věříme, že se s nimi uvidíme i příští rok. Zařazení předškolních děti do soutěžní části budeme ještě koordinovat se sokolem a určitě se o tom rodiče z našich informačních zdrojů včas dozví.

Podle prvotních ohlasů celá akce splnila svůj účel a jsme rádi, že máme ve svém okolí tolik skutečných sportovních nadějí, kterým tímto přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Za podporu a pomoc při organizaci bychom chtěli poděkovat :

ZŠ Nedvědovo náměstí za pomoc při propagaci a náboru  pořadatelů z řad dětí ZŠ.

Městské části Praha 4 za zapůjčení areálu a  zajištění diplomů a cen.

TJ Sokol Podolí za podporu při propagaci a pomoc při vlastní organizaci sportovního dne. Sokolové nám podali pomocnou ruku ve chvíli, kdy se část akce ocitla v ohrožení a toho si velmi vážíme.

Za rok opět na viděnou.

Další fotografie  najdete v galerii https://goo.gl/photos/1dWccrmfDBjih93f9