Platón 2016-17

Vážení    rodiče,

dne  12. 12. 2016 uvádí naše škola do života staronový projekt  Platón.  Jako sám řecký filozof i my chceme pozvednout  poznání  svých žáků na samý vrchol možného . V  rámci projektu budeme vyhledávat  a  podporovat mladé  talenty a věnovat jim odbornou  péči  v zájmových skupinách. Téma jejich práce koresponduje  se vzdělávacími okruhy základní školy.  Zároveň podáme pomocnou ruku žákům ohroženým školním neúspěchem. Dobře víme, že malá neznalost nabaluje další nepochopení látky, žák se pomalu ztrácí, jeho zájem o učení je menší  a někdy úplně rezignuje. Mnohdy však stačí málo a z aucajdra se stane lídr. V rámci projektu proběhly a proběhnou i další aktivity (Expedice Šumava, adaptační pobyt  6. tříd, Olympiáda prvňáčků, „nalejvárna“, prezentace prací žáků devátých tříd ... ).  Od pondělka  nabízíme (a to zcela zdarma) nadstavbu, doučování i konzultace v těchto časech. Přihlášky jsou k vyzvednutí v kanceláři školy, odevzdávají se přímo vyučujícímu daného předmětu.

Rozpis Platon