Výsledky plaveckých závodů

Aktualita školy

Celkové výsledky plaveckých závodů O pohár starosty MČ Prahy 4.

Protože se plavaly kategorie podle tříd, mohou se  ve výsledcích lišit ročníky narození.

Moc děkujeme za vaší účast a těšíme se na vás příští rok,

s pozdravem Jiří Ventura.

1) 50 Volný způsob Ženy

 

5.třída

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

VENTUROVÁ Daniela

2005

5tr

ZŠNed

00:35,83

291

1/4

 

2.

MOCOVÁ Vendula

2005

5tr

ZŠNed

00:40,94

195

1/5

+5,11

3.

SAJKOWSKA Julia

2005

5tr

Opole

00:43,59

161

1/3

+7,76

 

 

2) 50 Volný způsob Muži

 

 

 

 

5. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

GAN Valeriy

2005

5tr

ZŠNed

00:31,40

295

1/7

 

2.

ŠIMONOVSKÝ Matěj

2005

5tr

ZŠNed

00:32,10

276

1/6

+0,70

3.

PANFEROV Alexander

2005

5tr

ZŠNed

00:34,95

214

1/5

+3,55

4.

TIKOVSKÝ Denis

2005

5tr

ZŠNed

00:36,89

182

1/2

+5,49

5.

HRABÁK Matyáš

2005

5tr

ZŠNed

00:42,44

120

1/3

+11,04

 

 

3) 50 Volný způsob Ženy

 

 

 

 

4. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

KMOCHOVÁ Natálie

2006

4tr

ZŠNed

00:35,48

299

1/5

 

2.

SÝKOROVÁ Tereza

2006

4tr

ZŠNed

00:37,42

255

2/1

+1,94

3.

POLANSKÁ Marie

2006

4tr

ZŠNed

00:39,35

219

1/6

+3,87

4.

URBANOVÁ Petra

2006

4tr

ZŠNed

00:43,84

159

1/3

+8,36

5.

SALA Julia

2006

4tr

Opole

00:48,28

119

1/4

+12,80

6.

PAWEŁCZYK Martyna

2006

4tr

Opole

00:49,96

107

2/8

+14,48

7.

RIKANOVÁ Emma

2006

4tr

ZŠVOp

00:52,23

94

2/6

+16,75

8.

VANÍČKOVÁ Kristýna

2006

4tr

ZŠŠko

00:58,99

65

2/3

+23,51

9.

ČERVENKOVÁ Lucie

2006

4tr

ZŠŠko

01:00,48

60

2/5

+25,00

10.

MARVALOVÁ Adéla

2006

4tr

ZŠŠko

01:01,45

58

2/4

+25,97

11.

KOZÁKOVÁ Barbora

2006

4tr

ZŠŠko

01:25,46

21

2/7

+49,98

12.

DUFKOVÁ Eliška

2006

4tr

ZŠVOp

01:26,68

21

2/2

+51,20

 

 

4) 50 Volný způsob Muži

 

 

 

 

4. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

CHRAMOSTA Lukáš

2006

4tr

ZŠNed

00:38,47

161

1/6

 

2.

BUŘIL Vít

2006

4tr

ZŠNed

00:40,77

135

1/3

+2,30

3.

ČASAR Alex

2006

4tr

ZŠNed

00:49,38

76

1/5

+10,91

4.

EISELT Matouš

2006

4tr

ZŠŠko

00:50,22

72

1/7

+11,75

5.

BADZIOCH Łukasz

2006

4tr

Opole

00:51,72

66

1/4

+13,25

6.

SVATUŠKA Jakub

2006

4tr

ZŠŠko

00:54,52

56

1/1

+16,05

7.

KARAFIÁT Daniel

2006

4tr

ZŠNed

00:54,53

56

1/2

+16,06

8.

MATIJKO Alexandr

2006

4tr

ZŠVOp

01:37,12

10

1/8

+58,65

 

 

5) 50 Volný způsob Ženy

 

 

 

 

3. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

ŠIMONOVSKÁ Kristýna

2007

3tr

ZŠNed

00:51,70

97

1/6

 

2.

JAKOUŠOVÁ Nikol

2007

3tr

ZŠNed

01:07,01

44

1/3

+15,31

3.

HRABÁKOVÁ Barbora

2007

3tr

ZŠNed

01:08,46

42

1/4

+16,76

4.

MILNEROVÁ Johana

2007

3tr

ZŠNed

01:10,71

38

1/5

+19,01

5.

KRČMÁŘOVÁ Tereza

2007

3tr

ZŠVOp

01:16,40

30

1/2

+24,70

6.

PETRŽELKOVÁ Sára

2007

3tr

ZŠVOp

01:27,33

20

1/7

+35,63


 

 

2016-06-16 09:32:54                                              Swim Meet Manager v2.3.0.3 (www.swimsolutions.cz)                                                    Licence: SlPl


6) 50 Volný způsob Muži

 

3. třída

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

ŠITRA Vojtěch

2007

3tr

ZŠŠko

00:59,68

43

1/4

 

2.

NEČEKAL Tomáš

2007

3tr

ZŠVOp

01:15,59

21

1/5

+15,91

3.

POSPÍŠIL Michal

2007

3tr

ZŠVOp

01:34,93

11

1/3

+35,25

 

7) 100 Volný způsob Ženy

 

6. třída

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

BĚHOUNKOVÁ Anna

2004

6tr

ZŠNed

-

01:13,27

359

2/1

 

2.

JAGIENIAK Izabella

2004

6tr

Opole

-

01:15,39

329

2/2

+2,12

3.

KUKLOVÁ Ester

2004

6tr

ZŠNed

-

01:18,93

287

2/7

+5,66

4.

POLANSKÁ Anna

2004

6tr

ZŠNed

-

01:21,70

259

2/8

+8,43

5.

KUŚ Wiktoria

2004

6tr

Opole

-

01:25,08

229

1/6

+11,81

6.

SYSLOVÁ Veronika

2004

6tr

GOm

-

01:29,68

196

2/4

+16,41

7.

MRÁZKOVÁ Martina

2004

6tr

GOm

-

01:42,59

131

2/5

+29,32

8.

DACIK Hana

2004

6tr

GOm

-

01:44,79

123

2/3

+31,52

9.

TILLEROVÁ Andrea

2004

6tr

ZŠŠko

-

02:17,03

55

1/4

+1:03,76

10.

HAMMEROVÁ Ema

2004

6tr

ZŠŠko

-

02:17,74

54

1/3

+1:04,47

11.

VALENTOVÁ Adéla

2004

6tr

ZŠŠko

-

02:18,97

53

1/5

+1:05,70

12.

SZATHMARI Michaela

2004

6tr

GOm

-

02:24,00

47

2/6

+1:10,73

 

 

8) 100 Volný způsob Muži

 

 

 

 

6. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

CZAJA Marco

2004

6tr

Opole

-

01:12,01

276

2/3

 

2.

BUŘIL Jan

2004

6tr

ZŠNed

-

01:22,12

186

2/1

+10,11

3.

TŮMA Tadeáš

2004

6tr

GOm

-

01:25,41

166

2/4

+13,40

4.

WOJTYŃSKI Mateusz

2004

6tr

Opole

-

01:34,10

124

2/2

+22,09

5.

HRUŠKA Hynek

2004

6tr

GOm

-

01:37,80

110

1/3

+25,79

6.

GRUSZEL Marcel

2004

6tr

Opole

-

01:52,79

72

2/7

+40,78

7.

BUDÍK Šimon

2004

6tr

GOm

-

01:56,99

64

2/5

+44,98

8.

KALVODA Vojtěch

2004

6tr

ZŠVOp

-

02:42,74

24

1/5

+1:30,73

 

 

9) 100 Volný způsob Ženy

 

 

 

 

7. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

SCHNEIDEROVÁ Sabina

2003

7tr

ZŠNed

-

01:11,17

392

1/3

 

2.

VENTUROVÁ Monika

2003

7tr

GOm

-

01:13,71

353

1/4

+2,54

3.

PROCHÁZKOVÁ Tereza

2003

7tr

ZŠNed

-

01:33,08

175

1/5

+21,91

 

 

10) 100 Volný způsob Muži

 

 

 

 

7. třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

BAŠEK Dominik

2003

7tr

ZŠNed

-

01:05,91

361

1/2

 

2.

ŠPINDLER Tadeáš

2003

7tr

ZŠŠko

-

01:12,27

273

1/1

+6,36

3.

DELGADO Pedro Mateo

2003

7tr

ZŠNed

-

01:13,91

256

1/6

+8,00

4.

RYKALA Stanislav

2003

7tr

ZŠNed

-

01:17,99

218

1/3

+12,08

5.

CABEJŠEK Jakub

2003

7tr

ZŠŠko

-

01:27,07

156

1/7

+21,16

6.

RŮŽIČKA Hugo

2003

7tr

GOm

-

02:22,31

36

1/4

+1:16,40

 

11) 100 Volný způsob Ženy

 

8. třída


 

2016-06-16 09:32:54                                              Swim Meet Manager v2.3.0.3 (www.swimsolutions.cz)                                                    Licence: SlPl


Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

KOŘÍNKOVÁ Viktorie

2002

8tr

ZŠTGM

-

01:10,81

398

1/6

 

2.

ŠÁMALOVÁ Sofie

2002

8tr

GOm

-

01:33,01

175

1/5

+22,20

3.

HAVLOVÁ Eliška

2002

8tr

GOm

-

01:34,54

167

1/4

+23,73

4.

LANGEROVÁ Julie

2002

8tr

GOm

-

01:48,26

111

1/3

+37,45

 

 

 

12) 100 Volný způsob Muži

 

 

 

8. třída

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

CHINCZESKI Grzegorz

2002

8tr

Opole

-

01:08,38

323

1/3

 

2.

ERST Lukáš

2002

8tr

GOm

-

01:11,25

285

1/4

+2,87

3.

KUNC Tomáš

2002

8tr

GOm

-

01:37,90

110

1/5

+29,52

4.

PETRŽELKA Jakub

2002

8tr

ZŠVOp

-

02:01,89

57

1/6

+53,51

5.

HIKADE Vojtěch

2002

8tr

ZŠVOp

-

02:05,80

52

1/2

+57,42

 

 

 

13) 100 Volný způsob Ženy

 

 

 

9. třída

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

VEBROVÁ Berenika

2001

9tr

ZŠNed

-

01:10,76

398

1/4

 

2.

BUNDILOVÁ Kristýna

2001

9tr

ZŠNed

-

01:13,53

355

1/5

+2,77

 

 

 

14) 100 Volný způsob Muži

 

 

 

9. třída

 

 

 

 

Jméno

Ročník

Kateg

Klub

 

Čas

FINA

R/D

Odstup

 

 

 

 

 

 

 

body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

TIKOVSKÝ Daniel

2001

9tr

ZŠNed

-

00:58,71

510

1/6

 

2.

HOUŠKA Filip

2001

9tr

GOm

-

01:03,90

396

1/4

+5,19

3.

HRABA Martin

2001

9tr

ZŠNed

-

01:10,77

291

1/3

+12,06

4.

ZÁHORA Josef

2001

9tr

ZŠŠko

-

01:16,54

230

1/2

+17,83

5.

SVÁTEK Martin

2001

9tr

GOm

-

01:17,71

220

1/5

+19,00